Wesołych Świąt!

Drodzy Słuchacze, przygotowaliśmy dla Was małe posumowanie. Zapraszamy do udostępniania naszych rozmów, kontaktu z nami (IBDpodcast@takeda.com) i życzymy Wam spokojnych świąt oraz powrotu do normalności w 2021! Do usłyszenia już 5 stycznia.

C-ANPROM/PL/ENTY/0158; C-ANPROM/PL/ENTY/0157

C-APROM/PL/ALOFI/0036 06.2021

Transkrypcja

Julita Kochman:
Dzień dobry państwu. Zbliża się koniec roku, więc zrobiliśmy małe podsumowanie. IBD podcast jest prowadzony we współpracy z Towarzystwem J-Elita.

Piotr Krzysztof Pietrzak:
W ramach cyklu IBD podcast, który ruszył 26 maja opublikowaliśmy 15 audycji.

Wojciech Kotarba:
Zostały one wysłuchane ponad 4 tysiące razy. Rozmawialiśmy z lekarzami, pacjentami, dietetykiem, psychologiem, farmaceutą i pielęgniarką.

Jacek Hołub:
Wszystko po to żeby podnosić wiedzę i świadomość na temat nieswoistych chorób zapalnych jelit. By wesprzeć osoby z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego i chorobą Leśniowskiego-Crohna, ich bliskich a także tych, którzy pracują z pacjentami. Jesteśmy dla Was drodzy słuchacze. Jeśli macie Państwo pomysły na tematy kolejnych rozmów lub gości prosimy o kontakt.

Piotr Krzysztof Pietrzak:
Piszcie proszę na adres mailowy IBDpodcast@takeda.com lub na fanpage’u Towarzystwa J-elita, które jest partnerem projektu.

Jacek Hołub:
Wiemy jak dużo może zdziałać dobre słowo i rzetelna informacja. Dlatego słuchajcie nas i udostępniajcie nasze audycje innym chorym i bliskim w mediach społecznościowych.

Nienke Feenstra:
Takeda zawsze koncentruje swoje działania w pierwszej kolejności na pacjentach. IBD podcast jest tylko jednym z wielu przykładów naszych starań o poprawę jakości życia pacjentów oraz pomocy lekarzy i pielęgniarek.

Jacek Hołub:
Nasze rozmowy można znaleźć nie tylko na stronie internetowej www.IBDpodcast.pl, również w serwisie Spotify, na YouTubie i poprzez inne aplikacje podcastowe, które umożliwiają pobranie i słuchanie audycji nawet bez dostępu do internetu. Słuchając naszych rozmów wspierajcie nasz projekt i przyczyniacie się do tego, że powstają kolejne odcinki.
W przychodniach i szpitalach mogą państwo zobaczyć nasze plakaty informacyjne i ulotki. Jeśli chcieliby państwo je otrzymać prosimy o kontakt mailowy, z przyjemnością je prześlemy.
Na koniec tego wyjątkowego spotkania życzymy wszystkim państwu zdrowych i radosnych Świąt oraz powrotu do normalności i spełnienia marzeń w nowym roku. Usłyszymy się już 5 stycznia. Bądźcie proszę z nami.

Jacek Hołub:
Nasz podcastowy zespół to: Wojtek Kotarba – prowadzący projekt ze wsparciem Małgosi Pyzy oraz Agnieszka Ossowicka, Bartek Poreda, Dorota Jaźwińska, Ewa Piechura, Inka Pletty, Jesper Hauton, Julita Kochman, Kamil Świątkowski, Krzysztof Wojciechowski, Magda Łękarska-Kurzyna, Magda Zbrzeźniak, Małgorzata Górska, Marta Dąbska, Monika Smałz, Nienke Feenstra, Ola Kornacka, Paulina Batóg, Piotr Kolbusz, a także Piotr Krzysztof Pietrzak i ja – Jacek Hołub.

Wszyscy razem:
Dziękujemy!